Більшість коштів, які Національна служба здоров'я України спрямовувала на фінансування обласної "інфекційки", вистачало лише на оплату праці медиків.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк пише "Суспільне", про це на брифінгу розповів директор Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов.
"Всі співробітники, у нас їх більше 300, залучені до лікування хворих коронавірусом. Тому той пакет, який у нас був розрахований на оплату і на медикаменти, на першому етапі йшов на оплату праці",- сказав Нартов.
Він додав, що тепер медзаклад отримав понад 10 млн грн від НСЗУ, які в наступні місяці витратять на закупівлю медикаментів.
"У нас більше 10 млн грн, на які ми можемо в листопаді і грудні купити лікарські засоби в достатній кількості. І, я думаю, в наступному місяці у нас не буде питань з безкоштовним лікуванням хворих COVID"— - заявив директор лікарні.
За словами Нортова, значну кількість коштів лікарня витрачає на забезпечення киснем. У жовтні на кисень лікарня планує витратити близько мільйона гривень.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше У чернівецьких лікарнях бракує кисню, ситуація критична: "дихають по черзі"
Як повідомляє портал «Знай.иа» Під Харковом медики залишили пацієнтів з пневмонією на вулиці: "навіть двері не відкрили"
Також «Знай.иа " писав, що Під Харковом хворих коронавірусом лікують у темних коридорах: "коли ставлять крапельницю, підсвічуємо телефонами"