У Харкові демонтували кіоск на одному з ринків. Цю подію було знято на відео. Однак тепер виявилося, що насправді це був не демонтаж незаконно встановленого об'єкта, а справжнісінька крадіжка. Про це повідомили в телеграм-каналі «Віха (Харків)».

Зловмисники, прикриваючись нібито демонтажем незаконного Мафу, з допомогою підйомного крана занурили металевий павільйон на вантажівку і зникли з ним.

«Всі бачили пару днів тому, як демонтували кіоск на ринку «23 серпня». Так виявилося, що його вкрали», - пишуть автори посту, публікуючи відповідні кадри.

Відзначимо, що подібна ситуація для Харкова – не в новинку. У червні 2019 року на Салтівці подібним чином викрали кіоск, що торгував овочами. Про те, що їх торговий павільйон вкрали, тоді повідомили самі власники кіоску. Вони попросили допомоги в розшуку зловмисників, нахабно увезших їх павільйон разом з усім майном у невідомому напрямку.

Популярні новини зараз
Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Пропагандист соловйов почав співати по-новому: Крим вже не росія Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще