Правоохоронці Харкова розслідуватимуть дії експертів, які працювали по справі про резонансне ДТП на вулиці Сумській, повідомляє портал “StatusQuo” з посиланням на адвоката потерпілих Ларису Матвеєву.

На своїй сторінці у Facebook Матвеєва написала про те, що експерти Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз, які оцінювали стан Олени Зайцевої, могли вчинити злочин.

Дела экспертов. Как я уже ранее говорила, к работе экспертов (и автотехников, и судебно-медицинских) по делу Зайцевой...

Geplaatst door Larysa Matveeva op Woensdag 11 september 2019

Також суд задовільнив скаргу Матвеєвої щодо проведення слідства відносно посадових осіб Холодногірського районного відділку поліції.

Популярні новини зараз
У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Нагадуємо, що обвинувачені у справі про ДТП на Сумській Олена Зайцева та Геннадій Дронов у колоніях працюватимуть та отримуватимуть зарплатню.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Апеляційному суді Плетньова вибудувала лінію захисту на тому, що її клієнтка винна лише у перевищенні швидкості, а основним винуватцем ДТП є Генадій Дронов, який не зробив нічого для уникнення зіткнення.

Також “Знай.ua” інформував про те, що нещодавно адвокат потерпілих у цій справі звернулась до Президента Володимира Зеленського для того, щоб той забезпечив справедливе правосуддя.