Обидва обвинувачених в резонансному ДТП на харківській вулиці Сумській під час відбування покарання працюватимуть та отримуватимуть зарплатню, повідомляє портал “NewsRoom”.

Як повідомляється, Геннадій Дронов, який відбуває покарання у колонії мінімального режиму на Полтавщині, де більшість ув’язнених — винуватці ДТП, займатиметься збором буряків та сіяти озимі. За це він отримуватиме п’ять тисяч гривень на місяць.

Олена Зайцева знаходиться у виправному закладі в Покровську Дніпропетровської області в окремому секторі разом із ще трьома жінками з такими ж вироками. Вона працюватиме швачкою та зароблятиме близько чотирьох тисяч гривень на місяць.

Нагадуємо, що Геннадій Дронов збирається оскаржити свій вирок у касаційному порядку.

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Апеляційному суді Плетньова вибудувала лінію захисту на тому, що її клієнтка винна лише у перевищенні швидкості, а основним винуватцем ДТП є Генадій Дронов, який не зробив нічого для уникнення зіткнення.

Також “Знай.ua” інформував про те, що нещодавно адвокат потерпілих у цій справі звернулась до Президента Володимира Зеленського для того, щоб той забезпечив справедливе правосуддя.