У Харкові в парку ім. Горького планують провести гуляння присвячені Масляній. Захід заплановано на ці вихідні, 13 і 14 березня.

Про це повідомила пресслужба Харківської міськради.

Протягом двох днів на центральній площі парку біля колеса огляду працюватиме ярмарок, а поруч з ним встановлять "Крижаний стовп". Харків'яни та гості міста, які бажають отримати призи, повинні будуть забратися по ньому на 7-метрову висоту.

Крім того, на головній сцені виступлять фольклорні колективи і покажуть театральну мініатюру "Зустріч з весною".

Кульмінацією свята стане спалення опудала Марени, яке заплановане 14 березня о 18:30. Цього року опудало викували за спеціальним ескізом місцеві художники.

Популярні новини зараз
Генерал, який знав секрети НЛО, зник відразу після рішення Трампа розкрити "файли прибульців" Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох Нові правила для учнів: хто контролюватиме відвідування в школі
Показати ще

Організатори просять гостей дотримуватися карантинних обмежень і дотримуватися соціальної дистанції і не забувати носити маски.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Покійний Кернес збере всіх собачників Харкова під одним дахом. У Харкові 31 Липня і 1 серпня запланована виставка собак пам'яті покійного Геннадія Кернеса.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Терехов ощасливить харків'ян новими тролейбусами. З Луцького автозаводу" Богдан " до Харкова відправили партію з 11 тролейбусів.

Також «Знай.иа " писав, що У центрі Харкова роздадуть 2 тисячі млинців на Масляну: готуйте сметану. Харківський Політех запрошує на свято Масляної. Там збираються порадувати місцевих жителів.