Співробітники «Харківгазу» виявили під час планової перевірки системи газопостачання десять незаконних газопроводів.

Самовільні підключення до газорозподільної системи виявили в Харківському, Чугуївському та Куп'янському районах, передає KHARKIV Today.

«Загальна сума нарахувань, яку повинні сплатити злодії енергоресурсу, становить близько трьох мільйонів гривень», – йдеться у повідомленні.

Співробітники «Харківгазу» говорять про те, виконувати газонебезпечні роботи мають право тільки уповноважені організації, у яких є дозвіл Державної служби України з питань праці, а також спеціально навчені працівники.

Більшість підключень були прихованими.

«Несанкціоновані підключення, виконані саморобним способом, не тільки псують стан газових мереж, але й наражають на небезпеку оточуючих людей через величезний ризик аварійної ситуації», – кажуть фахівці.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell "Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Також були виявлені близько 30 випадків самовільного відновлення подачі газу.

«Домоволодіння значилися як відключені від газових мереж, а власники самостійно відновили газопостачання і використовували 87,5 тисяч кубометрів блакитного палива. Всіх цих споживачів повторно відключили від газорозподільної системи», – йдеться у повідомленні.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Харків'янам показали кілометровий ганьба Кернеса: "Пацієнтам боляче, а лікарів задолбали"

Також портал «Знай.uа» писав, що У Харкові справжній бебі-бум – трійня, двійня і 41 малюк за добу

Також портал «Знай.uа» писав, що У Харкові розслідують трагічну загибель комунальників, чотири тіла знайшли в колодязі

https://www.youtube.com/watch?v=GgCtpVNPYt8