У Харкові затримали 8 «збройних» хлопців. Молоді люди попалися на очі правоохоронцям 1 червня в 23:35. Компанія йшла на свято, але в їх кишенях виявилися незвичайні предмети – пістолети, наручники і багато іншого. Про це пише Телеграм-канал Типове ХТЗ.

Як виявилося, поліція виявила при огляді пістолети, магазини з патронами, наручники та інші не надто радісні речі. Однак при більш ретельному вивченні з'ясувалося, що це лише сувеніри і відмінно зроблені макети.

Поліція не стала відпускати молодих людей, а склала протокол, який тепер зареєстрований в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Молодих людей затримали за муляжів зброї в кишенях Фото: Типове ХТЗ

Варто відзначити, що в Харкові відзначилися підлітки після розпиття спиртних напоїв. Вони дійшли до кондиції і накинулися на чоловіка. Жертвою побиття виявився шкільний вчитель історії. Справа прийняло серйозний оборот, так як чоловік сильно постраждав. Відеодокази побиттів вони самостійно зняли на відео і виклали на своїх сторінках в соцмережах.

Популярні новини зараз
Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

У Харкові якість доріг часом обіцяє бажати кращого, але ця вулиця стала першою у всіх відносинах. Мешканці вулиці Сердюка і вдома 38 поскаржилися на недбалість і бездіяльність ЖЕКІВ, керуючих компаній та інших служб міста, так як їх двір і вулиця виглядають, як після бомбардування. Глибокі ями і калюжі майже зливаються в одну.

Нагадаємо, Знай писав, що в Харкові школярі побили вчителя історії.

Знай повідомляв, що в Харкові виявили вулицю, забуту комунальниками.

Нещодавно Знай передавав, що в Харкові на вулиці знайшли дворічну дівчинку.