Грошей, які залишаються у "Харківських тепломереж", не вистачає на зарплату людям і податки.

Складну фінансово-економічну ситуацію на "Харківських тепломережах" пов'язують з тим, що підприємство покриває недоплати споживачів. Допомогти вирішити питання депутати Харківської міськради попросили прем'єр-міністра Гончарука.

У підприємства в розпорядженні залишається мінімальна кількість коштів, яких банально не вистачає для виплати заробітної плати та сплати податків, не кажучи вже про оплату всіх рахунків за електроенергію та воду, витрати для підтримки нормальної роботи технологічного обладнання. Виходить,що кожен рік тільки за рахунок застосування коригуючого коефіцієнта КП "ХТМ" втрачає більше 300 мільйонів гривень. Незважаючи на прийняті Харківською міськрадою заходи, в останні роки підприємство працює у важких економічних умовах,унаслідок обмеження грошових коштів. В даний час склалася вкрай складна фінансово-економічна ситуація на КП "Харківські теплові мережі"-,як пояснили у документі

У зверненні до глави Кабіна уточнили, що з 2018 по 2019 рік з бюджету Харкова на фінансову підтримку "тепломережам" дали 554 500 гривень, на реконструкцію тепломереж 61 мільйон гривень, ще 104 мільйони — на купівлю спецтехніки.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

"Холостячка" Злата Огнєвіч обрала у фіналі Андрія Задворного: Дмитро Шевченко залишився один

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше Кернес повернув Жукова в Харків по другому колу, тепер все

Як повідомляє портал «Знай.ua» Харків'яни призначили Кернесу "побачення" в суді, щоб потрапити в мерію

Також «Знай.ua» писав, що Жуков повертається? Кабмін Гончарука з тріском програв суд Кернеса у справі скандального маршала