В Україні мають намір створити Єдиний національний реєстр пам'ятників Другої світової війни, мета якого - уникнути суперечностей при ідеологічної оцінки тих чи інших історичних особистостей. З такою заявою виступив у своєму інтерв'ю для програми «Ходять чутки» харківський міський голова Геннадій Кернес.

На думку Кернеса, «ті, хто звільняв Україну від фашистів, не повинні бути декомунізировані».

Він зазначив, що має на увазі зокрема Георгія Жукова, «який звільняв Україну і Харків», а також маршала СРСР Івана Коневе.

«А у нас, виходить, подвійні стандарти в історії. Я вважаю, що роблю правильно, коли захищаю ім'я такої людини, як маршал Перемоги Георгій Жуков», - вважає Кернес.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Він також розповів, що в планований «Реєстр пам'яток Другої світової війни» повинні увійти прізвища полководців, які захищали і звільняли територію України.

На переконання мера Харкова, такі особистості «повинні уникнути декомунізації».

Нагадаємо, в Одесі вандали зіпсували один з місцевих муралов і замалювали одного з головних героїв серіалу "Ліквідація".

Як повідомляв Знай.uа, один з Харківських муралов внесли у Книгу рекордів України, як найбільший в нашій країні.

Також Знай.uа писав про те, що Кабмін Гончарука з тріском програв суд Кернесу по справі скандального маршала.