До харківської міськради відтепер можуть потрапити всі охочі. Суд підтримав вимоги місцевих активістів, повідомляє "Харківський антикорупційний центр" у соцмережах.

На засіданні, яке відбулося 6 лютого, рішенням Окружного адміністративного суду були скасовані норми «Регламенту міськради», згідно з якими громадянам заборонялося бути присутніми на сесіях, якщо вони не є членами міськради. Бажаючі повинні були за 48 годин попереджати чиновником, що хочуть бути присутніми на сесії, і чекати дозволу.

Скрін, ХАЦ у соцмережі Facebook

До того ж, городянам дозволили висловлювати власну думку з приводу того, що відбувається в залі і обговорюваних питань.

Скасовані і інші пункти Регламенту, які стосувалися прав членів територіальної громади.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня
Показати ще

Місцеві активісти висловили подяку судді Ользі Бєлової, яка розглядала їх клопотання, і висловили впевненість, що «будь-які хитрощі Геннадія Кернеса, щоб обмежити доступ громадян на сесії – незаконні», і суд це довів.

Нагадаємо, Кернес з Бабкіним закрилася в кабінеті, дискусія була жорсткою: про що домовилися мер Харкова і відомий музикант.

Як повідомляв портал Знай.іа, Кернес показав юну помічницю, харків'яни остовпіли: "Як Мендель Зеленського"

Крім цього портал Знай.іа писав, що прокурори у справі Кернеса різко зняли мантії: судити мера Харкова тепер нікому