Право на отримання пільгового електронного квитка «E-ticket» для проїзду в міському пасажирському електротранспорті Харкова мають тільки харків'яни. Про це розповів заступник мера з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, відповідно до положень Бюджетного кодексу, міська влада може фінансувати тільки жителів своєї територіальної громади. Це означає, що право на пільговий проїзд не мають мешканці інших населених пунктів, навіть якщо вони змушені щодня їздити до Харкова на роботу. Вирішувати проблему з пільговим проїздом для таких громадян мають влади їх населених пунктів.

"Це питання повинен вирішувати їх місцевий орган самоврядування", — зазначив він.

«Коротше, халявного E-ticket гідні тільки справжні х**вчани», - відзначили із цього приводу в пабліку «Х**вий Харків».

В коментарях розсерджені підписники запитують, «Коли їх вже спалять на вогнищі?». Інші радіють нововведенню, «а то понаїхали тут».

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

«На пільговому E-ticket 50 поїздок на місяць. Якщо проїздив за місяць більше, тоді потрібно платити за інші поїздки. І потрібно собою в кишені носити документ, що ти інвалід, пенсіонер чи студент. Без цих документів пільговий E-ticket не дійсний - це я в тролейбусі прочитав», - додає один з коментаторів.

Нагадаємо, раніше різке підвищення тарифів за проїзд пересадить городян на велосипеди.

Також Знай.іа писав, що у Сумах маршрутки почали вбивати пенсіонерів.

Портал Знай.іа повідомляв, що у Києві - ПП з громадським транспортом, - перші подробиці.