Введення у Харкові системи E-Tiket спричинило великі незручності для пасажирів метро, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, у вестибюлях станції “Історичний музей” та “Проспект Гагаріна” вже декілька днів у годину пік утворюються великі скупчення людей. Все це — через введення у місті системи єдиного квитка E-Ticket, валідаторами якої обладнали турнікети в метро. При цьому під звичайні картки для оплати проїзду в метро валідатори залишились лише на двох турнікетах. В результаті людям доводиться витрачати по десять хвилин для того, щоб пройти в метро.

На Историческом музее установили терминалы для е-тикет, а для старых карточек оставили всего 3 прохода, что вызвало дичайшие очереди возле турникетов 🚇

Geplaatst door ХС • Харьков op Dinsdag 15 oktober 2019

У керівництві КП “Харківський метрополітен” повідомили, що на зазначених станціях працюють дев’ять турнікетів: п’ять — для E-Ticket, три — для безконтактних карток та один — для пільговиків. Також зазначили, що з часом планується, перевести оплату проїзду в метро повністю на E-Tіcket.

Популярні новини зараз

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Штани Порошенка стали хітом у мережі, українці не змовчали: "Зажувало?"

Показати ще

Нагадуємо, що вчора міська рада Харкова ухвалила рішення про перейменування станції метро “Московський проспект” на “Турбоатом”.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою обладнати вся станції міського метрополітену туалетами.

Також "Знай.uа" інформував, що, згідно із новою нормою, туалетами будуть обладнані усі нові та реконструйовані станції харківського метро.