У Харкові продовжують впроваджувати єдиний електронний квиток для проїзду в метрополітені, однак щось «йде не так». Про це написали в співтоваристві «Типовий Харків» в соціальних мережах.

Зокрема, сьогодні вранці в метро спостерігалися черги, так як система Е-ticket знову дала збій.

«Е-ticket продовжує ламатися вранці», - пише автор поста в співтоваристві «Типовий Харків».

Фото: спільнота «Типовий Харків»

Нагадаємо, що остаточно перейти на систему Е-квиток Харківський метрополітен повинен до 1 березня, а пасажирів попередили, що не варто поповнювати рахунки на старих проїзних картах, так як скоро вони перестануть діяти. При цьому на деяких станціях залишать турнікети для зчитування старих карт.

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Нахамили та зробили винним: у "Ощадбанку" не захотіли допомагати українцеві, у якого з картки зникли гроші Українцям пропонують "бабусь в оренду", щоб відкосити від мобілізації: "Годувати 3 рази на день" Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше
Показати ще

Нагадаємо, харків'яни більше не зможуть поповнювати безконтактні електронні картки, щоб оплатити проїзд у метрополітені. Обмеження на поповнення безконтактних електронних карток почне діяти з 1 березня 2020 року.

Також портал Знай.uа писав, що київське метро знову повернеться до жетонами: що сталося з картками.