Вже завтра, 16 жовтня, харківська станція метро “Московський проспект” може отримати нову назву, повідомляє портал “Vgorode.ua”.

Як повідомляється, новою назвою цієї станції стане “Турбоатом” на честь розташованого поруч однойменного підприємства, яке давно вже стало однією з промислових візитівок Харкова. Саме колектив АТ “Турбоатом” звернувся до мера Харкова Геннадія Кернеса із пропозицією про перейменування станції, яка розташована на магістралі, на якій знаходяться ще шість станцій підземки.

Харків, станція метро "Московський проспект"
Харків, станція метро "Московський проспект"

Перейменування станції метро “Московський проспект” на “Турбоатом” вже погодила Міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища. Останнє слово — за міською радою Харкова.

Нагадуємо, що розгляд питання про перейменування станції “Московський проспект” мер Харкова Геннадій Кернес анонсував ще в середині минулого тижня.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою обладнати вся станції міського метрополітену туалетами.

Також "Знай.uа" інформував, що, згідно із новою нормою, туалетами будуть обладнані усі нові та реконструйовані станції харківського метро.