В одному з вагонів метро вчора пасажири побачили справжній “свинарник”, повідомляє Telegram-канал “Типичный Харьков”.

На фото, які з’явились у соціальних мережах вчора ввечері видно, що невідомі ласуни завалили сидіння та підлогу в вагоні метро великою кількістю обгорток від цукерок. Ніхто з пасажирів на засмічене сидіння не сів.

“Метро сьогодні”, - йдеться у підписі до фото.

Нагадуємо, що Харківська міська рада взяла кредити в європейських фінансових інституцій для будівництва двох нових станцій на Олексіївській гілці метро.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою обладнати вся станції міського метрополітену туалетами.

Також "Знай.uа" інформував, що, згідно із новою нормою, туалетами будуть обладнані усі нові та реконструйовані станції харківського метро.