Міська рада Харкова не буде подавати в суд щодо заборони проведення ЛГБГ-маршу “Харків Прайд”, повідомляють у соціальних мережах.

Як повідомляється, організаторки акції були в Харківській міській раді, де перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов повідомив їм про те, що міське керівництво не вимагатиме через суд заборони проведення “Харків Прайду”.

СУДУ НЕ БУДЕ, БУДЕ ПРАЙД Організаторки KharkivPride повідомляють (і ту ж новину з посиланням на телефонну розмову з...

Geplaatst door Ivanna Skyba-Yakubova op Maandag 9 september 2019

Нагадуємо, що на минулому тижні своє “добро” на проведення “Харків Прайду” дало місцеве управління Національної поліції.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", харківський міський голова Геннадій Кернес планує звернутися в суд щодо обмежень планів організаторів маршу "Харьков Прайд".

Популярні новини зараз
"Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Також "Знай.uа" інформував про те, що марш рівності “Харьков Прайд” запланований на 9-15 вересня цього року і пройде він під гаслом “Харків для всіх, безпека для всіх”.