Олену Зайцеву, засуджену до 10 років в'язниці за смертельну ДТП у Харкові, відправили в Покровський виправний центр №79 на Дніпропетровщині. Про це повідомляє прес-служба Державної кримінально-виконавчої служби КП України.

В її кімнаті – ще три сусідки. «Камера» нещодавно відремонтована, в ній досить комфортні умови. На фото, що потрапили в соцмережі, видно, що відбувати термін Зайцева буде майже в «санаторії».

Як виглядає «камера», в якій відбуватиме термін Зайцева

Популярні новини зараз
Заготівля помідорів на зиму без консервації: простий рецепт, з яким впорається кожен за 20 хвилин Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

У кримінально-виконавчій службі пояснили, що в Україні не існує окремої колонії для жінок, засуджених за злочини, які були скоєні з необережності.

Нагадуємо, що інший засуджений у цій справі Геннадій Дронов готує касаційне оскарження до верховного суду.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Апеляційному суді Плетньова вибудувала лінію захисту на те, що її клієнтка винна тільки в перевищенні швидкості, а основним винуватцем ДТП є Геннадій Дронов, який не зробив нічого для уникнення зіткнення.

Також “Знай.ua” інформував про те, що нещодавно адвокат потерпілих у цій справі звернулася до Президента Володимира Зеленського для того, щоб той забезпечив справедливе правосуддя.