Адовокат потерпілих у справі Зайцевої Лариса Матвеєва повідомила, що Зайцева не може відбувати покарання у Покровському виправному центрі, повідомвляє портал “Politeka”.

На своїй сторінці у Faсеbook Матвєєва пояснила, що до виправних центрів відправляються засуджені до обмеження волі, а вирок Зайцевій — позбавлення волі, тож, згідно відповідного наказу Міністерства Юстиції, вона має відбувати покарання у колонії.

Також адвокат повідомила про те, що направила запит для з’ясування, де Зайцева відбуатиме покарання. Якщо інформація щодо виправного центру у Покровську підтвердиться, то вона буде з’ясовувати, хто та чому обрав для Зайцевої цей заклад.

Нагадуємо, що інший засуджений по цій справі Геннадій Дронов готує касаційне оскарження до верховного суду.

Популярні новини зараз
ПриватБанк вдвічі знизив тариф на важливу послугу: гаманці українців будуть цілішими Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Апеляційному суді Плетньова вибудувала лінію захисту на тому, що її клієнтка винна лише у перевищенні швидкості, а основним винуватцем ДТП є Генадій Дронов, який не зробив нічого для уникнення зіткнення.

Також “Знай.ua” інформував про те, що нещодавно адвокат потерпілих у цій справі звернулась до Президента Володимира Зеленського для того, щоб той забезпечив справедливе правосуддя.