З моря в Приморському дістали знесиленого харків'янина.

Про цю ситуацію повідомили в Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Вчора вранці, 24 липня, о 9:50 в районі центрального пляжу Приморська приблизно в декількох сотнях метрів від берега рятувальники знайшли 58-річного чоловіка з Харкова, який втратив сили під час плавання і самостійно не зміг вибратися на берег.

Рятувальники забрали і доставили чоловіка на пляж

Популярні новини зараз
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК
Показати ще

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес зробив спробу виправдати нищівну поразку у парламентських виборах, якої зазнала політична сила міра "Довіряй справам".

Як повідомляв раніше Знай.uа, у Харкові прогримів скандал щодо так званого реабілітаційного центру, у якому лікували нарко - та алкозалежних пацієнтів.

Також Знай.uа писав про те, що в одному з парків Харкова жінка постраждала від чужого пса.