Перший квартал 2019 КП «Харківський метрополітен» завершив зі збитками у 46,9 млн гривень.

За перший квартал 2018 у метрополітену були практично ці ж збитки — 48,2 млн гривень. Про це повідомляє mykharkov.

Збитки від основної роботи (перевезення пасажирів) за перший квартал 2019 в КП «Харківський метрополітен» склали 115,4 млн гривень. В тому числі і за подібний етап 2018 даний показник склав - 81,8 млн. гривень.

ХАЦ пригадали, що ціна проїзду в харківському метрополітені збільшується щороку, в 2017, 2018 і 2019 роках.

Популярні новини зараз
Якщо не хочете залишитись без грошей: "Ощадбанк" попередив власників платіжних карток Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Комуналка забере всю зарплату: українців попередили про перегляд одразу двох тарифів Українців змусять платити за власні заощадження
Показати ще

22 лютого 2019, директор КП «Харківський метрополітен», В'ячеслав Стаматін, зазначив, що завищена ціна в обсязі 8 грн. не покриває всі витрати, а при тарифі до 5 грн. — перерва переміщення поїздів буде збільшена і складе від 10 до 11 хв.

Минуло три місяці і на початку червня 2019 стало відомо, що у харківському метрополітені зросли інтервали переміщення поїздів.

Тисячі харків'ян обурені роботою метрополітену, внаслідок того що в години пік необхідно пропускати по 2-3 потяги. Зареєстровані петиції з вимогами скоротити перерву переміщення поїздів і встановити допоміжні рухомі склади.

Портал "Знай.uа" нагадує про те, що найближчим часом у Харкові буде збудовано кілька нових станцій метро. З-за цього будуть знесені житлові будинки в деяких міських кварталах.

Також Знай.иа" повідомляв про те, медики дали практичні поради про те, як не заразитися ботулізмом. З початку року цим захворюванням в Харкові заразилося вже чотири людини.

Раніше ми писали про те, що харків'янам стане простіше літати в Європу. Лоукостери відкривають нові маршрути з Харкова.