П’ять категорій харків’ян отримали пільгові проїзні квитки системи E-ticket, повідомляє портал “Status Quo”.

До цих категорій увійшли школярі, дільничі лікарі та медсестри, що обслуговують хворих на дому, соціальні працівники, посадовці військкоматів, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, деякі співробітники комунальних підприємств “Харківблагоустрій”, “Благоустрій”, “Харківжилбуд” та “Харківське ремонтно-будівельне підприємство”.

Наразі розпочате укладання договорів з харківськими вишами та професійно-тахнічними навчальними закладами для надання пільг також їхнім студентам.

Нагадуємо, що на сайті Харківської міськради з’явилась петиція, автори якої вимагають скоротити інтервали руху потягів у міському метро.

Популярні новини зараз
Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що харківська міська влада має намір закупити для міста нові потяги метро.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що харків’яни вимагають відремонтувати тролейбуси, які їздять містом з несправними кондиціонерами.