Найближчим часом харків’яни можуть отримати нові потяги метро. Повідомляє портал “Пассажрский транспорт” з посиланням на видання Railjournal.

Умови тендеру, який збираються оголосити, передбачають закупівлю 36 п’ятивагонних потягів, а також запчастин, інструментів та обладнання для проведення ремонту та обслуговування цих потягів. Також передбачається продовження “зеленої” лінії метро до аеропорту та будівництво двох нових станцій.

Фінансування проекту відбувається за рахунок кредитних коштів ЄБРР та Європейського інвестиційного банку в рамках програми “Міський громадський транспорт України”.

Нагадуємо, що на сайті Харківської міськради з’явилась петиція, автори якої просять зменшити інтервали руху потягів.

Популярні новини зараз
Головне за 18 жовтня: нові правила у школах, наступ з Білорусі та чергові обмеження світла В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня Будинки промерзнуть за півтора дня: хто виживе без опаленння, коли зима вдарить на повну
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у Харкові планують впровадити європейську модель оплати за проїзд у міському транспорті.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що нові потяги метро обіцяли також мешканцям Києва.