Співробітники Держаудитслужби знайшли багатомільйонні порушення в роботі Харківської медичної академії післядипломної освіти, повідомляє портал “NewsRoom”.

Під час ревізії аудитори з’ясували, що за останні два роки академія недоотримала майже 4 млн. гривень через заборгованість іноземних студентів по сплаті за гуртожиток. Також були виявлені порушення в доплатах викладачам за лікарську роботу, нарахуваннях зарплати співробітникам під час відпусток та сплаті за опалення за наявності вільних місць у гуртожитках.

Шестеро працівників Академії були притягнені до адміністративної відповідальності за неналежне ведення бухгалтерської документації. Також було призупинено роботу Академії з бюджетними коштами. Наразі усі матеріали аудиту направлено до поліції.

Нагадуємо, що раніше Харківський медичний університет потрапив в скандал через завищування вартості проживання в гуртожитку.

Популярні новини зараз
Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що Харківська область опинилась в трійці нацкращих за підсумками ЗНО-2019.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що харківські студенти розробили “дерево”, яке вміє заряджати мобільні телефони.