Вчора, 19 червня, пішов з життя відомий харківський вчений, доктор технічних наук Ігор Руженцев, повідомляє видання Statis Quo.

З 1996 року Руженцев очолював кафедру метрології та вимірювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки. На рахунку професора — понад 200 наукових публікацій, серед яких є статті в зарубіжних виданнях та навчальні посібники.

Нагадаємо, що у вівторок харківські студенти презентували незвичайне “дерево”, яке вміє заряджати мобільні телефони.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що керівництво Харківського політехнічного інституту запідозрили в незаконній оборудці.

Також портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Харкові, Дніпрі і Києві невідомі розсилали повідомлення про замінування будівель місцевих вишів.