Вчора, 19 червня, пішов з життя відомий харківський вчений, доктор технічних наук Ігор Руженцев, повідомляє видання Statis Quo.

З 1996 року Руженцев очолював кафедру метрології та вимірювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки. На рахунку професора — понад 200 наукових публікацій, серед яких є статті в зарубіжних виданнях та навчальні посібники.

Нагадаємо, що у вівторок харківські студенти презентували незвичайне “дерево”, яке вміє заряджати мобільні телефони.

Популярні новини зараз
До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що керівництво Харківського політехнічного інституту запідозрили в незаконній оборудці.

Також портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Харкові, Дніпрі і Києві невідомі розсилали повідомлення про замінування будівель місцевих вишів.