Національний Технічний Університет "Харківський Політехнічний Інститут" уклав угоду щодо проведення ремонтних робіт за 699,97 тис. грн.

Про це повідомляють на каналі "Типовий Харків" у Telegram.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Мова йде про капітальний ремонт тротуарів учбового містечка біля обчислювального центру (вечірній корпус).

Популярні новини зараз
Після роботи наших танкістів окупанти відмовляються заходити на позиції Окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз Бойовий дух росіян опустився до критичної точки після висловлювань Ігоря Гіркіна про HIMARS – жодне ППО вже не врятує Дівчині відомого українського боксера Лізіан Гутьєррес погрожують росіяни через фото на танку у Бучі: "Знаємо, де твоя родина"
Показати ще

Варто відзначити, що ціни на матеріали досить завищені.

Наприклад, щебінь фракцією 5-20 мм планують купувати по 1283 грн/куб.м.

Для порівняння Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради замовив капітальний ремонт вул. Владислава Зубенка, 23. Там ціна подібного щебню складає 914 грн./куб.м.

Цемент для ремонту тротуару у "ХПІ" купують по 3433 грн. за 1 т, а поребрик – по 163 грн/шт.

Наприклад, для капітальних ремонтів тротуарів у Харкові підрядники міськради купують цемент – по 2044 грн./т та поребрик – 86 грн.

Переплата на цих роботах у НТУ "ХПІ" складе понад 100 тис. грн.

Через це студенти "ХПІ" не на жарт обурені, адже стипендії кіт наплакав, а ще й доводиться дарувати її нечистим на руку очільникам альма-матері.

Нагадаємо, що українські ЖЕКи почали виставляти мешканцям будинків платіжки на оплату послуг з майбутнього ремонту інженерних мереж та будинків.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Києві продовжать масштабну реконструкцію багатоквартирних будинків.

Також портал "Знай.ua" писав, що мешканці села Гандеровиця, що в Мукачівському районі, власними силами відновили розбиту дорогу, зібрали гроші, купили будматеріали і почали ремонт.