У Харкові помітили чоловіка, який підкидає в чужі сміттєві баки останки мертвих тварин. Про це повідомили в співтоваристві «Х**вий Харків».

"Цей громадянин обробляє туші тварин і підкидає в сміттєві баки. Сміттєвий пакет розірвався, кишки і туші валяються на землі, запах тухлятини всюди. На зауваження почав відмовлятися, що нічого не буде прибирати, копи не можуть інкримінувати навіть адмінку», - скаржиться автор повідомлення.

Фото: "Х * * вий Харків"
Фото: "Х * * вий Харків"

Фото: "Х * * вий Харків"
Фото: "Х * * вий Харків"

Фото: "Х * * вий Харків"
Фото: "Х * * вий Харків"

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Аліна Гросу показала, як змінювалася з віком - більше не хоче бути пиріжечком: "Раніше я краще виглядала"

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

"У сенсі, не можуть інкримінувати? Закон Про захист тварин днями прийняли", " перцівкою заливати кожен раз, коли помічений на районі, перестане», - радять харків'яни.

У коментарях також пишуть, що і раніше в Харкові траплялися подібні «кадри».

«На початку 90-х, такого шашличника спалили разом з шашличної братки,яких він годував кращими друзями людини. У передмісті Харкова", " Автор не говорить, що він котів обробляє, суть конфлікту, судячи з опису, в тому, що він в сусідні смітники вонідлу підкидає від корови або там свині, щоб у себе біля двору не смерділо», - додають місцеві жителі.

"Таке відчуття, що обурює тільки запах і те, що вони лежать не в сміттєвому баку...» ,- зазначають українці.

Знайшлися і ті, хто став на бік дивного чоловіка.

"Так він шаурміст, не заважайте працювати», «Нічого не зрозумів. Чувак викидає сміття. Зараз і кроку ступити не можна спокійно. І він їздить на крутій тачці. А чого домігся ти?» ,- пишуть захисники.

Нагадаємо, раніше У Харкові жебрак " зцілився "під кінець" робочого дня":"Легенда з милицями". Харків'янка помітила, що жебрак якого всі вважали інвалідом може ходити.

Як повідомляє портал «Знай.uа» У Харкові виявили " Капітана Америку "на самокаті: полював на"гідру". Один з легендарних Месників прогулявся вулицями міста на самокаті.

Також «Знай.uа " писав, що Маршрутник закурив за кермом і послав незадоволеного пасажира: "переграв і знищив". Водій будучи за кермом вирішив не чекати перерви на перекур і дістав сигарету.