Лікарня №31 в місті Харкові знаходиться не те, що в жалюгідному, а в огидному стані. Один з пацієнтів, котрому "пощастило" опинитися в цьому медзакладі, показав, що діється всередині.

Фото публікувати Telegram-канал Perepichka News.

Ось, що буває, якщо при розподілі бюджету "забувають" про існування таких ось лікарень.

Популярні новини зараз
Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати
Показати ще

Страшно уявити, скільки тисяч подібних закладів з останніх сил працює в Україні.

"Пацієнти 31 лікарні Харкова показали, як виглядає одне з відділень зсередини. Зі стелі сиплеться фарба і штукатурка, в іржаві умивальники завезли тільки холодну воду, а процвітає там лише цвіль на матрацах. Народ скаржиться на "благодійні" побори розміром у 150 грн., платну постіль і відсутність аптеки. All-inclusive по-харківськи", - пишуть автори публікації.

Нагадаємо, раніше Харківський медик показав жахи переповнених лікарень: "діти на апаратах, кисню в обріз"

Як повідомляє портал Знай.ua, Коронавірус з новою силою атакує харків'ян, медики приголомшили правдою: "швидше вмирають"

Також Знай.ua писав, що У Франківську померла медсестра, яка врятувала сотні життів: "ти була ангелом у білому халаті".