Євгенія, дівчина курсанта Артема Дудла, загиблого в авіакатастрофі в Чугуєві, опублікувала в Інстаграмі чутливий пост в пам'ять про кохану людину.

Дівчина розповіла, що зовсім скоро її коханий мав піти у відпустку.

"Мій рідний і улюблений, ти назавжди залишишся в моєму серці. Завдяки тобі я зрозуміла, що таке любити і бути коханою. Коли я запитала, що буде, якщо раптом мене не стане, він відповів, що не зможе жити без мене. Як тепер жити мені?" - поділилася дівчина своїм болем.

Євгенія також написала, що в день трагедії просила коханого відпроситися і приїхати.

"Як могли таке допустити, що загинули такі молоді хлопці. Йому залишалося налітати 4 години. Ось мала бути відпустка, а тепер її немає. Я не можу в це повірити. У день вильоту я попросила його приїхати, відпроситися, може відпустять. Тільки... якби я наполягла!"- журиться дівчина.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

Величезний стафф накинувся на таксу в Києві: нацгвардієць розбороняв псів ножем

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Показати ще

Вона також розповіла, що кохані навіть думали про шлюб.

"А нещодавно він мені сказав, що хоче, щоб я була його дружиною. А тепер його немає. Ми дуже швидко поспішили зі знайомством з батьками, і я завжди питала, чому так швидко, він відповідав: "а чого чекати?". Він любив життя, любив сім'ю, любив свою справу, але його більше з нами немає. Я б все віддала, щоб повернути тебе",- написала дівчина.

View this post on Instagram

Мой родной и любимый , ты навсегда останешься в моём сердце. Благодаря тебя я поняла , что такое любить и быть любимой. Когда я спросила что будет , если вдруг меня не станет , он ответил :" Что не сможет жить без меня". Как теперь жить мне ? Как могли такое допустить ,что погибли такие молодые парни. Ему оставалось налетать 4 часа. Вот должен был быть отпуск , а теперь его нет. Я не могу в это поверить. В день вылета , я попросила его приехать, отпроситься , может отпустят. Но.....если бы я настояла ! Ты частичка меня 😭😭😭😭😭😭 Моя любовь, моя жизнь. А недавно он мне сказал , что хочет чтобы я была его женой . А теперь его НЕТ. Мы очень быстро поспешили со знакомством с родителями, и я всегда спрашивала , чего так быстро , он отвечал: " А ЧЕГО ЖДАТЬ". Он любил жизнь, любил семью , любил своё дело , но его больше с нами нет . Я бы все отдала что-бы вернуть ТЕБЯ!!!

A post shared by 𝓨𝓮𝓿𝓱𝓮𝓷𝓲𝓲𝓪 𝓜𝓲𝓼𝓱𝓬𝓱𝓪𝓷𝔂𝓷 (@yevhenii_a) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше 7-річна дочка загиблого під Харковом штурмана писала татові СМС за хвилини до трагедії: "ніби передчувала"

Як повідомляв портал «Знай.иа», сім'ї загиблих під Харковом курсантів отримають компенсації-1,5 мільйона за життя

Також «Знай.иа " писав, що українцям показали обличчя екіпажу і курсантів з Ан-26: ким були, і про що мріяли " герої неба"