Про це розповів сам Віктор Шаховський, пише Укрінформ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Ще в 2016 році в інтернеті побачив інформацію про проект «Батарейки, здавайтеся». Відразу записався до них у волонтери і почав збирати батарейки. Вони надіслали плакати, які ми розвісили по селищу, і домовилися з магазинами, де продають батарейки, що у них розмістимо по ємності для збору відпрацьованих батарейок. Назбиралося 383 кілограми", - розповідає харків'янин.
Батарейки почали збирати в пластикові фляги і ставити в гаражі, який безкоштовно надала в оренду під збір вторсировини місцева мешканка.
"Спочатку сам відправив 20 кілограмів на львівський завод. А потім вони перестали приймати батарейки, це було збитковим для них. А вже в 2018-му році дівчата зателефонували з Києва, тому що готувалася до поїздки в Румунію партія. І ось тільки в цьому році все остаточно організували — знайшли спонсора, який оплатить переробку. І нас попросили свої батарейки відправити в Київ", - продовжує Віктор.
Це коштувало пенсіонеру 1350 грн, вже поштові послуги оплатив спансор - один з гіпермаркетів.
"Це коштувало 1350 гривень. Їх ми виручили з нашої благодійної «Барахолки». Люди безкоштовно віддають непотрібні їм речі, а ми їх продаємо - в кілька разів дешевше, ніж в секонд-хенді. Поштові послуги - це 1900 гривень - оплатив спонсор, один з великих гіпермаркетів", - пояснює Шаховський.
Шаховський продовжує займатися збором речей для переробки. Поки в гаражі пенсіонер збирає: макулатуру, скляні і пластикові пляшки.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше В Україні закрився останній завод по переробці батарейок: у чому небезпека
Як повідомляє портал «Знай.ua» В Дніпрі смердючий сміття перетворили в новенькі вікна - краса
Також «Знай.ua» писав, що На Закарпатті рибалки взяли лопати і мітли замість вудок - врятуємо річку-вонючку