Підготовче судове засідання по обвинуваченню мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блинникова і Євгена Смицкого в тортурах двох активістів Евромайдану перенесли в сьомий раз.

Про це повідомили в Київському районному суді Полтави, пише KHARKIV Today.

На судове засідання з'явився лише прокурор Богдан Беркута. Адвокат Кернеса Гунченко Олександр надіслав сьогодні клопотання, в якому попросив перенести засідання.

"Є заяви від захисників обвинуваченого Кернеса і одне клопотання, що надійшло сьогодні від адвоката Кернеса Олександра Гунченко, де він вказує, що дійсно в даний момент рішенням уряду від 17 червня продовжено дію адаптивного карантину до 31 липня. Я і мій підзахисний Кернес не маємо можливості взяти участь у зазначеному судовому засіданні. З урахуванням цього просимо відкласти засідання на іншу дату. Інші не з'явилися також, причини мені не відомі. Але враховуючи, що карантин продовжено до 31 липня, то зрозуміло, що це причина неявки обвинувачених і потерпілих з даного виробництва", - сказав суддя Володимир Шиян.

Кернес, фото з вільних джерел
Кернес, фото з вільних джерел

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Шиян попросив прокурора висловити думка про можливість проведення сьогодні підготовчого засідання з даного виробництва.

"Враховуючи, що обвинувачувана сторона не з'явилася в судове засідання, так само як і потерпілі не з'явилися в судове засідання, тому я вважаю, що в подальшому неможливо проводити розгляд підготовчого судового засідання. А наступну дату я прошу призначити враховуючи коли вже закінчиться карантин, щоб нам вже почати судове засідання", - сказав прокурор Беркута.

Суддя задовольнив клопотання адвоката Кернеса і прокурора і вирішив перенести засідання.

Наступне засідання призначили на 10 ранку 14 серпня.

Нагадаємо, підготовче засідання по справі Геннадія Кернеса повинно було відбутися 28 лютого. Але через карантин його перенесли на 20 березня, потім на 8 і 29 квітня, 22 травня, 12 червня та 10 липня.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Кернес влип у гучний скандал з аннексированным Путіним Кримом: "Мали право"

Як повідомляє портал «Знай.ua» Кернес "надоверялся" справах і згодував два мільйони нової партії - вибори на носі

Також «Знай.ua» писав, що Наповнений амбіціями Кернес наїхав на "вуйко" Садового - "Не склалося відразу..."