У Харкові на житлових будинках, розташованих в районі скандального ринку «Барабашово», з'явилися листівки про нібито заплановане знесення будинків у зв'язку з будівництвом нової дороги. Про це розповіли в соцмережах самі городяни.

«А тим часом в районі «Барика» невідомі особи розклеюють на фасадах житлових будинків фейкову постанову міської ради, нібито ваш будинок знесуть через будівництво дороги», - пишуть у співтоваристві «Харків 1654» у соціальній мережі Facebook.

«Якщо подається на фірмовому бланку - логічно внизу мати мокру печатку і чийсь підпис...», - коментують харків'яни.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

У міськраді вже прокоментували дані оголошення, заявивши, що це фейк і провокація. Там зазначили, що «рішення про демонтаж житлових будинків і господарських будівель у зоні будівництва нової магістралі через ринок «Барабашово» не приймалося», а засідання міськради у зазначений в оголошенні день не проводили.

«У місці, де буде проходити нова магістраль, житлові і господарські споруди не розташовані», — відзначили в Департаменті містобудування та архітектури Харкова.

На думку представників міськради, у поширенні неправдивої інформації зацікавлені особи, які переслідують «свої особисті інтереси і прагнуть спровокувати конфлікт навколо будівництва дороги загальноміського значення».

Нагадаємо, раніше У Харкові бізнесмени Барабашово готують "майдан" проти Кернеса

Як повідомляє портал «Знай.ua» Комунальники Кернеса наплювали на безпеку харків'ян та залишили "портал в пекло" під ногами

Також «Знай.ua» писав, що У Харкові іноземець спробував заплямувати честь дружини Кернеса