Перехід областей до другого етапу карантину, передбачає ослаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області певним критеріям. У мерії не виключають, що карантин у Харкові та області може бути посилений, якщо ситуація не буде відповідати критеріям Міністерства охорони здоров'я.

Як повідомляє "Суспільне", показник інцидентності (кількість випадків на 100 000 населення) в Харківській області 16 червня наближався до 11 коли допустима норма 12. Показники на Харківщині: інцидентність — 10,92 (повинен бути менше 12); завантаженість ліжок — 7% (повинна бути менше 50%); охоплення тестуванням — 28,08 (повинно бути більше 12).

16 червня в Харківській обладміністрації прийняли рішення - кожен вівторок розглядати стан показників епідситуації на території Харкова та області і в разі погіршення "негайно ініціювати скликання засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області щодо прийняття рішень, пов'язаних з введенням додаткових обмежень (скасування послаблень карантинних заходів)".

фото: Харківська міськрада
фото: Харківська міськрада

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер очікує більшої активності у боротьбі з СOVID від харківських міських властей.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Даша Квіткова і Микита Добринін передумали розлучатися? Родина "Холостяка" розкрила таємницю примирення

Показати ще

"У місті Харкові показник взагалі перевищує 13. Побачимо результат наради (за участю представників міста Харкова). Будемо враховувати, як вони будуть відпрацьовувати", — сказав Кучер.

Тепер регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважатиметься той, в якому є один з наступних 4 показників:

  1. завантаженість ліжок становить більше 50% (без змін);
  2. середня кількість ПЛР та ІФА-тестів становить менше 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів (до цього - не менше 12 на 100 тис.);
  3. коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 більше 11% (новий показник)
  4. показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків на 100 тис. населення (до цього більше 12 випадків на 100 тис.).

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Лікар з Харкова розкрив правду инфекционки, медик в розпачі - "Не сподівайтеся, що всі встигнуть врятувати"

Як повідомляє портал «Знай.ua» Поліція покарає "безмасочников" - будуть стежити за кожною знятої захистом

Також «Знай.ua» писав, що Заражений китайським вірусом гравець "Карпат" розгулював по Львову - в окулярах, без маски і з посмішкою