Загальна вартість капітального ремонту і відновлення елементів благоустрою Молодіжного парку обійшлася в 148,5 мільйона гривень. Це більше ніж 5,5 млн доларів. З цих 148,5 млн гривень, 35 млн гривень пішли на створення Урбан-парку та відновлення елементів балагоустрою території поряд з цим парком.

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр.

"Молодіжний парк, після капітального ремонту. На світлинах все було пафосно і “по-багатому”.
Ми підібрали декілька цифр з кошторисів кап.ремонту парку, дізнавшись які, ви цілком можливо замислитесь про доцільність використання коштів міською владою Харкова",- написали у ХАЦ.

Відкриття Урбан-парку відбулося в липні 2019 року. 113,5 млн. грн. — капітальний ремонт самого Молодіжного парку. Відкриття відбулося 10 червня. Загальна площа, на якій проводили капітальний ремонт самого парку, склала 1,5 тисячі квадратних метрів. Вартість капітального ремонту 1 кв. м. парку, якщо не вважати Урбан-парк, склала 75 600 гривень.

Популярні новини зараз
Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

джерело: ХАЦ
джерело: ХАЦ

Лавок в парку встановили 26 штук. Вартість кожної — 28 800 гривень. Лавок, довжина 2 метри, в парку встановили 70 штук. Вартість кожної — 19 200 гривень. В Інтернеті, дорогі паркові лавки (довжиною 2-3 метри) в стилі LOFT можна придбати за 13-17 тис.

джерело: ХАЦ
джерело: ХАЦ

Вартість встановлених урн, за даними ХАЦ, становить приблизно 4 тис. гривень. З цих 4 тисяч 2,5 тис. стоїть сама урна, 750 грн. — кришка для урни і ще близько 750 грн. — кільце для урни.

джерело: ХАЦ
джерело: ХАЦ

ВІДКРИТТЯ МОЛОДІЖНОГО ПАРКУ: ПАРКОВІ ЛАВОЧКИ ПО 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ТА УРНИ — ПО 4 ТИСЯЧІ. ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ — 5,5...

Geplaatst door Харківський антикорупційний центр op Donderdag 11 juni 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше "Туєва алея ганьби" Кличка обійдеться киянам в мільйони - документи тендеру

Як повідомляє портал «Знай.ua» Кернес спустить в новий фонтан у парку 23 мільйони і посадить харків'ян на "золоті лавочки"

Також «Знай.ua» писав, що Марцінків втопить в озері Франківська два з половиною мільйона