Міська влада Харкова на чолі з мером Генадієм Кернесом анонсувала будівництво нової магістралі, яка буде проходити через ринок-гігант "Барабашово".

Геннадий Кернес, фото: Город Х
Геннадий Кернес, фото: Город Х

Варто нагадати, що через будівництво у місті розгорілася справжня війна між владою та підприємцями, які тримаються за свої робочі місця.

Однак у Кернеса заявляють - проблему з підприємцями вирішено.

Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, передає СтройОбзор.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Чиновник наголосив, що влада активно працює над проектом нової магістралі і всім робочим місцям, які знаходяться в зоні будівництва, вже виділили нову ділянку під торгові майданчики для підприємців.

"Ми виділили рівнозначний ділянку і навіть більше і зараз розробляємо його повну логістику, виходячи з розуміння, які групи товарів там будуть представлені, які санітарні норми, а також умови охорони праці повинні бути дотримані. Ми скоро презентуємо вам цей проект, який задовольнить всіх підприємців", - підкреслив віце-мер.

Ігор Терехов, фото: Місто Х

Ігор Терехов зазначив, що 79 підприємців з "Барабашово" вже уклали договори з КП "Щасливе місто".

Нагадаємо, Кернес закатає мільйони в асфальт заради "Барабашово": скільки висмокче скандальне будівництвопро.

Як повідомляв портал Знай.uа, недалеко біля селища Хрестище (Харківська область) на місці розриву атомної бомби вчені взяли проби грунту.

Крім портал Знай.uа писав, що у Києві невідомі підірвали автомобіль заступника одного з департаментів Міністерства аграрної політики.