Сьогодні, 11 жовтня, потяги харківського метрополітені курсуватимуть довше, ніж звичайно, повідомляє портал “StatusQuo”.

Як повідомляється, ця зміна в графіку пов’язана з проведенням в Харкові футбольного матчу між збірними України та Литви. У зв’язку з цим сьогодні потяги харківської підземки курсуватимуть до 01:00 ночі.

Нагадуємо, що через проведення футбольного матчу в Харкові тимчасово не працюватимуть станції метро “Спортивна” та “Метробудівників”.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою обладнати вся станції міського метрополітену туалетами.

Популярні новини зараз
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Також "Знай.uа" інформував, що, згідно із новою нормою, туалетами будуть обладнані усі нові та реконструйовані станції харківського метро.