У Харкові з’явиться монумент захисникам вітчизни, повідомляє портал “Вечерний Харьков” з посиланням на Харківську обласну раду.

Як повідомляється, монумент з’явиться на харківській площі Захисників України. Його відкриття заплановане на свято Покрови 14 жовтня в рамках святкування Дня Захисника вітчизни.

Харків, Площа Свободи
Харків, Площа Свободи
velorally.ua

Нагадуємо, що сьогодні Кабінет міністрів не погодив кандидатуру Олексія Кучера на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації.

Як повідомляв портал Знай.ua, нещодавно Кучер спростовував інформацію про те, що претендує на посаду очільника Харківської ОДА, називаючи її чутками та галасом ЗМІ.

Популярні новини зараз
Україну охопив новий спалах страшної хвороби Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом "секретно", нарешті оприлюднили.