Харківський народний депутат Олексій Кучер спростував чутки, нібито його призначають новим головою Харківської обласної державної адміністрації, повідомляє портал “Depo.ua”.

В своєму інтерв’ю порталу "Цензор" Кучер підтвердив, що чув таку інформацію, але вона являється лише чутками та галасом, який влаштовують ЗМІ. Також нардеп не бачить сенсу в подальшому обговоренні та коментуванні цієї інформації.

Нагадуємо, що чинна голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична нещодавно віддала розпорядження правоохоронним органам оперативно реагувати на порушення екологічної безпеки в області.

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ провели дослідження пляжів в Запоріжжі.

Популярні новини зараз
Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Конституційний суд встановив розмір мінімальної пенсії: борги з неї стягнути не вийде Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом" секретно, нарешті оприлюднили.