Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична провела нараду щодо екологічної ситуації на Харківщині, повідомляє портал “Вечірній Харків”.

Під час наради Світлична віддала розпорядження правоохоронним органам оперативно та чітко реагувати на усі факти, пов’язані з екологічною безпекою — забруднення атмосфери та води, незаконне знищення рослин та тварин. Також губернатор зауважила, що останнім часом зафіксовано чимало фактів незаконної вирубки лісів, браконьєрства та шкідливих викидів підприємств.

Також Світлична відмітила незадовільну роботу Департаменту екології та природних ресурсів, через що його буде розформовано, а функції цього департаменту будуть передані Департаменту житлово-комунального господарства, в якому створять новий підрозділ.

Нагадуємо, що мешканці Харкова неодноразово скаржились на шкідливі викиди Харківського механічного заводу, через які неможливо відкрити вікна їхніх квартир.

Популярні новини зараз
Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ провели дослідження пляжів в Запоріжжі.

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом" секретно, нарешті оприлюднили.