На сайті Харківської міської ради з’явилась петиція, автори якою пропонують перейменувати станцію метро “Московський проспект”, повідомляє портал “StatusQuo”.

Як повідомляється, причиною для перейменування автори петиції зазначають те, що на Московському проспекті, найдовшій вулиці Харкова, розташовані аж сім станцій метро. Відповідно, назва станції “Московський пропект” є неінформативною. Другою причиною для перейменування, на думку авторів петиції є те, що Москва — столиця Росії, яка офіційно визнана агресором та окупантом.

B якості нової назви станції метро харків’яни пропонують варіант “Турбоатом”.

Для того, щоб петиція потрапила на розгляд Харківської міськради, вона має набрати 5 тисяч голосів за три місяці.

Популярні новини зараз
У школах та дитсадках з'являться нові уроки: чого навчатимуть та до якого віку Школярі не вміють навіть списати: вчителька показала, як учні провалили тест через Google Соцвиплати скасують: хто більше не отримає грошей Непогашені борги за комуналку: 4 випадки, коли їх можуть списати
Показати ще

Нагадуємо, що на початку вересня харківський “екстремал” використав потяг метро, як відкривачку для пляшки.

Як повідомляв портал Знай.ua, 16 серпня в Немишлянському районі Харкова сталася моторошна НП.

Також Знай.ua писав про те, що у Харківській області двоє хлопчиків потрапили до лікарні через отруєння грибами.