Служба безпеки України оголосила підозру одному з посадовців Чугуєво-Бабчанського державного лісового господарства про заподіяння шкоди на 8 мільйонів гривень, повідомляє портал “Коментарі”.

Як повідомляється, посадовець, знаючи про те, що в його лісгоспі відбуваються незаконні вирубки лісів, не перешкоджав “чорним лісорубам”, через що було вирубано майже 1300 кубометрів лісу та заподіяно шкоди на 8 мільйонів гривень.

На Харківщині СБУ оголосила підозру працівнику держлісгоспу у заподіянні шкоди на 8 мільйонів На виконання Указу...

Geplaatst door Vladislav Abdula op Donderdag 5 september 2019

Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України.

Популярні новини зараз
Ще рік без підвищення: кому не проіндексують пенсії у березні Пенсіонерам кинуть подачку: не вистачить і на один похід до магазину Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат Українцям назвали найгірший сценарій: до чого готуватися після атак рф
Показати ще

Нагадуємо, що у Харкові тітушки побили журналістів, які знімали сюжет про “чорних лісорубів”.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Зеленського вразила багатостраждальна траса Миколаїв-Кропивницький.

Також портал "Знай.ua" писав про те, що Остапчук потроллив Зеленського у стилі Пирожкова.