Харківські правоохоронці викрили схему незаконного збагачення керівника комунального підприємства “Центр поводження з тваринами”, повідомляє портал “Depo.ua”.

Як повідомляється, керівник “Центру поводження з тваринами” під час тендерних торгів отримував відкати у розмірі 5% від вартості закупівель за надання переваг певним фірмам, укладання договорів на придбання медикаментів за завищеними цінами та своєчасне перерахування бюджетних коштів.

Під час обшуку на квартирі в одного з фігурантів та в адміністративній будівлі комунального підприємства правоохоронці вилучили документи та речі, які є доказами скоєння кримінального злочину. Серед них — мобільний телефон, що належить фігуранту, банківська картка, блокноти, чернетки записів, накладні, договори про постачання та інші документи.

Нагадуємо, що нещодавно аудиторська перевірка виявила значні заниження доходів харківського метро від розміщення реклами.

Популярні новини зараз
Дві стіни вже не врятують: нова загрозу повітряних атак – як вберегтися Щоб рік був на 12 балів: найкращі привітання з Днем знань для школярів, студентів і дорослих Гороскоп на тиждень 1-7 вересня для всіх знаків Зодіаку: розборки Дів, задоволення Козорогів та егоїзм Тельців Хто зможе не йти до ТЦК у вересні: виділили категорії
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа компанія Bethesda знищила популярну гру Fallout 76. Повідомляється, що гра про апокаліптичному світі після великого оновлення почала працювати набагато гірше. І якщо раніше помилок у проекті було не так вже й багато, після оновлення їх стало набагато більше. Користувачі вважають, що до самого оновлення гра була більш цікавою.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi представила крутий шуруповерт за 23 долари. Звичайно ж, він має безліч крутих функцій, серед яких підсвічування, а також потужний двигун, який працює від акумулятора на 2000 маг. Його точно вистачить щоб закрутити кілька сотень шурупів в автономному режимі.