Незвичайного супутника помітили харків’яни в одному з міських тролейбусів, повідомляє портал “Status Quo” з посиланням на соціальні мережі.

Цей незвичайний пасажир — сова. Як птах залетів до тролейбуса, невідомо, але харків’яни вже відпускають різні жарти щодо пернатого пасажира.

Нагадуємо, що нещодавно у Харківській області родина місцевих мешканців врятувала лисеня.

Популярні новини зараз
Комунальні платіжки перерахували: за що платити не доведеться Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в національному парку Слобожанський поселився врятований у Харкові борсук.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що на Сумщині впіймали пернатого гостя з Криму - “червонокнижного” птаха сипа білоголового.