Активісти Харківського антикорупційного центру оскаржили рішення Окружного суду закрити провадження щодо підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті, повідомляє портал “Depo.ua”.

На думку активістів, закриття проваджень та відмова суду виносити рішення щодо законності чи незаконності підвищення вартості проїзду позбавляє харків’ян можливості відшкодування збитків, яких їм завдало здорожчання проїзду. Сума цих збитків за період з лютого по травень складає вже десятки мільйонів гривень.

Засідання апеляційного суду щодо тарифів на проізд у трамваях та тролейбусах заплановане на 22 липня, а щодо метро — на 23 липня.

Нагадуємо, що міська влада Харкова обіцяла закупити для міста нові потяги метро.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців По 16 тисяч в одні руки: хто з українців може отримати допомогу Підкорює джунглі та розкішні яхти: син мера Коломиї Олег Станіславський пішов стопами Тищенка та втік на Балі
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що на сайті Харківської міськради з’явилась петиція з вимогою зменшити інтервали руху потягів метрополітену.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що з 1 липня змінились розміри та порядок нарахувань субсидій на сплату за комунальні послуги.