Одразу п’ять пляжів Харківської області фахівці обласного лабораторного центру визнали непридатними для відпочинку, повідомляє портал “Город Х”.

До такого висновку епідеміологи прийшли через те, що у водоймах цих пляжів зафіксовано високий рівень збудника небезпечної хвороби — кишкової палички. До “чорного списку” потрапили Основ’янське та Безлюдівське озера, харківський гідропарк “Удянський” та два пляжі у Змієві.

Нагадуємо, що нещодавно у Харкові зареєстрували два випадки захворювання на лептоспіроз, хворобу, яку розносять миші.

Раніше портал “Знай.ua” також повідомляв про те, що комарі спричинили епідемію лихоманки в одному з найпопулярніших місць відпочинку.

Популярні новини зараз
ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Показати ще

Також “Знай.ua” розповідав про те, що керівництво харківського медичного вишу наживалось на студентах, завищуючи плату за гуртожиток.