Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

“Харків – це дуже специфічне місто. Його треба відчути. Тобто це місто, яке вміє вирішувати питання. Яке вміє домовлятися. Це така Східна Пальміра України, де найголовніше торгівля, економіка. Ось ці всі питання сконцентровані. І він є єдиним великим мегаполісом на кордоні з Росією. Ось це все дає відбиток і формує цей особливий колорит Харкова”, - сказав Олександр Курбан.

Він зазначив, що Харків хоче бачити на чолі свого міста міцного господарника.

“Абсолютно логічно було б припустити, що Харків має великі борги. І зараз новому меру доведеться усі ці питання якимось чином вирішувати”, - додав Курбан.

Популярні новини зараз
Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олеся Бацман розповіла, як перевірити кандидата на виборах.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Володимир Воля заявив, що у нас в Україні виходить дуалізм влади, який жодної користі не приносить.