Просто з першої столиці України, міста Харків, прийшли доволы тривожні для віруючих читачів новини. Так, прості перехожі помітили на дівчинці-підлітку дуже дивну накидку. Справа в тому, що на одній зі станцій метро юна пасажирка ходила в довгій сорочці, на якій видніється агресивне послання.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Ху*вий Харків".

Дівчина в харківському метро, фото: Telegram
Дівчина в харківському метро, фото: Telegram

"Войовничий атеїзм в метро по 8", - коротко підписали публікацію автори.

Варто зазначити, що в публікації окрім короткого іронічного підпису є ще напис: "Х*й Бога". Ось так юна дівчина підписала, швидше за все, балончиком з фарбою свою червону сорочку. Також можна помітити, що біля дівчини є компанія з її ровесниць, а на голові у неї е зелена зачіска з розпущеним волоссям.

Популярні новини зараз
Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року
Показати ще

Поки невідомо, що змусило дівчину піти на такий протест проти загальноприйнятих норм моралі і показувати всім харків'янам такі слогани. Однак точно відомо, що місцевим жителям не до вподоби такі "перфоманси" і вони вже скаржаться в різні соціальні мережі.

Раніше повідомляли, 26-річний українець вдарив водія маршрутки так, що той опинився в реанімації: "Помстився за маму...".

Як повідомляв Знай.uа, Рататуй вже не той: в Одеському магазині прописалася вусата гостя, котам таку не зловити.

Знай.uа писав, плювалися і лаялися матом: покупці зчепилися у відомому супермаркеті, кадри просочилися в мережу.