У Харкові люди знову вийшли на вулиці міста з вимогою перестати їх труїти. Акції проходили влітку. Тоді люди вимагали знизити кількість викидів на Харківському коксовому заводі. Однак ситуація не змінилася, тому сьогодні 9 жовтня харків'яни вийшли на чергову акцію протесту.

Вони обурилися величезною кількістю викидів заводу і погіршенням здоров'я. 9 жовтня харків'яни прийшли до прохідної заводу-забруднювача. Кілька десятків людей з плакатами вимагали знизити кількість викидів. Вони тримали в руках плакат " Люди - не щури! Припиніть нас труїти!".

Варто зазначити, що забруднення повітря в містах - не новина для України. Найбільш забрудненими і небезпечними для життя є Маріуполь, Запоріжжя і Кривий Ріг, де розташовуються металургійні заводи, що належать Рінату Ахметову. У Маріуполі і в Запоріжжі люди вже не один раз виходили на вулиці, щоб заводи-забруднювачі знизили кількість викидів.

Нагадавши, Знай повідомляв, що 24 вересня біля будівлі ХОДА харків'яни вийшли на мітинг проти діяльності коксохімічного заводу. На пікет вийшли близько 50-ти осіб. За словами організатора акції Олени Решетько, від шкідливих викидів заводу найбільше страждають жителі Новобаварського району.

Також Знай писав, що в Запоріжжі жителі знову почали скаржитися на пил у повітрі. За минулу добу було зареєстровано перевищення рівня пилу в повітрі. У Запоріжжі це одна з основних проблем, на яку всі завжди скаржаться.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

ЗСУ отримали спорядження рівня НАТО: відповідає найвищим стандартам

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що київська влада попередила киян про те, що найближчими днями на вулицях столиці буде складно дихати через дим, смород і Смог, які прийдуть в місто від палаючих торфовищ. Причиною таких неприємностей стала суха погода і пожежі за межею міста.