На сайті Кабінету міністрів України опублікували постанову №343 від 4 травня, згідно з яким карантин в Україні продовжується до 22 травня, але починаючи з 11 травня його правила пом'якшуються для деяких закладів.

Згідно з документом під пом'якшення правил карантину з 11 травня підлягають заклади громадського харчування, але приймати відвідувачів вони зможуть лише на літніх майданчиках. Кафе і ресторани зобов'язані забезпечити дистанцію не менше півтора метри між столиками, за кожним з яких має бути не більше двох осіб, не враховуючи дітей віком до 14 років.

Непродовольчі магазини в торгових центрах також зможуть працювати за умови забезпечення персоналу і відвідувачів засобами захисту, всередині має бути не більше 1 людини на 10 квадратних метрів.

Музеї та історико-культурні заповідники також можуть почати свою роботу, але відкрити свої двері для відвідувачів зможуть тільки в тому випадку, якщо цього захоче власник. При цьому повинні бути дотримані карантинні вимоги.

Театри, цирки та концертні організації можуть проводити репетиції, якщо кількість присутніх на них не перевищить 50 чоловік, знову-таки, при дотриманні санітарних норм.

Популярні новини зараз
Навіть пальцем не ворухнуть: астрологи назвали головних ледарів за знаком Зодіаку На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Можуть почати роботу адвокатські контори, кабінети психологів, стоматологів, аудиторів і нотаріусів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Євросоюз виходить з карантину — як і коли держави будуть "виселяти" заразу

Як повідомляє портал «Знай.ua» Карантин в Україні найімовірніше продовжать і після 22 травня, заяву прем'єра

Також «Знай.ua» писав, що Моз опублікував вимоги до роботи кафе, перукарень та літніх майданчиків