В Харкові на одному з ринків міста продають м'ясо, овочі та інші продукти харчування просто на вулиці у відкритому вигляді попри карантин.

Відповідні кадри опублікували в Телеграм-каналі "ВЕХА (Харьков)".

Фото ВЕХА (Харьков)

Фото ВЕХА (Харьков)


Так, в Харкові на 533 мікрорайоні на невеличкому ринку люди продають м'ясо овочі, сало, консервацію та інші продукти просто на вулиці. При цьому більшість продуктів не накрита і ніяк не захищена від різноманітних вірусів. Незважаючи на карантин люди не вжили жодних заходів щоб мінімізувати зараження.

Фото ВЕХА (Харьков)

Популярні новини зараз
Чому не можна включати всю техніку одразу після подачі електроенергії: прості правила Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Фото ВЕХА (Харьков)

Як уникнути зараження коронавірусом?

• Регулярно і ретельно мити руки
• Уникати близьких контактів із особами, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань
• Не торкатися руками очей, носа і рота
• Прикривати паперовою хустинкою рот і ніс, коли кашляєте чи пчихаєте
• Регулярно протирати поверхню (на робочому місці, у квартирі тощо) хімічними дезінфікуючими засобами
• Використовувати маску у разі підозри щодо захворювання або при допомозі хворим

Як повідомляв Знай.ua якщо ви думали, що в Україні карантин тільки на пару тижнів, то ви глибоко помиляєтеся. Українцям розповіли, чого дійсно варто чекати від коронавіруса і від карантину в цілому.

Також Знай.uа писав, українці наплювали на всі правила і закони, набивали маршрутки, навіть якщо їх виштовхували силою. Ні про які маски та ізоляції навіть мова не йшла, в мережу просочилися відео всього цього хаосу в країні.

Нагадаємо, "Голодні ігри" в Україні доведеться скасувати. Державна митна служба повідомила, що не допустить голоду, а українців не залишать без продуктів. Все будуть завозити в необхідних кількостях.