Президент України Володимир Зеленський підписав ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком щодо реалізації проекту будівництва метро в Харкові.

Зеленський, фото - Сегодня
Зеленський, фото - Сегодня

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

"Президент підписав законопроект №0008 "Про ратифікацію фінансової угоди (проект "Розширення харківського метрополітену" (проект "Продовження третьої лінії метрополітену в місті Харків") між Україною та Європейським інвестиційним банком", - йдеться в заяві.

"Кредит відноситься до державних зовнішніх позик. Кошти для реалізації таких інвестиційних проектів, а також витрати на їх обслуговування і погашення, передбачаються у законі "Про державний бюджет" протягом усього строку дії кредитних договорів", — уточнюють в документі.

Популярні новини зараз
До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

Метро Харкова, фото: Город Х
Метро Харкова, фото: Город Х

Загальна сума позики становить 160 млн євро; ставка відсотків Euribor + спред; кількість траншів — 20; мінімальна сума траншу — 5 млн євро. Загальний період погашення позики — 25 років, включаючи пільговий період — 4 року. При цьому перша дата погашення позики — 20 квітня 2022 р., а остання дата погашення позики — 20 жовтня 2042 р.

Варто нагадати, що нову ділянку метро прокладуть від станції "Метробудівників". Вона буде включати станції "Державінська" і "Одеська". На південь від станції "Одеська" буде розташований підземний четырехпутный розворот. Всі станції спроектовані під острівні платформи і розраховані на п'ять вагонів метро.

Метро у Харкові, фото: Суспільне
Метро у Харкові, фото: Суспільне

Відстань між станціями:

  • від "Метробудівників" до "Державінської" - 959 м;
  • від "Державінської" до "Одеської" - 2510 м.

Ділянка проходить під землею, в цілому - на незначній глибині (максимальна глибина - 15 м до рівня шляху).

Нагадаємо, один з харківських муралів внесли у Книгу рекордів України, як найбільший в нашій країні.

Як повідомляв Знай.uа , День святого Миколая 2019: як відсвяткувати з дитиною, куди піти і афіша в Києві.

Також Знай.uа писав про феєричне відкриття головної ялинки і не тільки: що чекає на киян у День святого Миколая.